پخش پیچ و مهره در تهران

پیچ و مهره شرکت نفتی

پیچ و مهره
میخ پرچ ها
آوریل 20, 2019
پیچ و مهره
قلاویز کاری و حدیده کاری
آوریل 20, 2019
پیچ و مهره

پیچ و مهره

پیچ و مهره شرکت نفتی

پیچ و مهره های پر کاربرد در صنعت نفت و گاز و پترو شیمی شامل استاد بولت با استاندارد A193 گریدهای B8 – B8M – B7 – B7M- L7 – L7Mکه مهره آنها با استاندارد A194 در گرید ۲H و ۲HMو مهره گرید است که در تجهیزات خطوط لوله و اتصالات سر چاهی مورد استفاده میشود . مهره های مورد استفاده در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی از ارتفاع بلندتر نسبت به مهره های معمولی برخوردار می باشند . این پیچ و مهره ها با نوع پوشش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که شامل پوشش گالوانیزه گرم ،داکرومات،نیکل،پوشش تفلون و … کاربرد دارد و هر یک از این پوشش ها مقاومت پیچ و مهره را در مقابل سرما و گرما و رطوبت و حرارت بالا می برند و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

پر استفاده ترین پیچهای این صنعت انواع استادبولت ها هستند که در خطوط لوله انتقال نفت و گاز استفاده می شوند و صنایع وابسته نیز همچون شیرآلات،تجهیزات سر چاهی و …به وفور از این استاد بولتها استفاده می کنند . پیچ های سر شش گوش و یوبولت (ubolt) در رده های بعدی مصرف قرار دارند.استاد بولت گرید B7 با مهره ۲H به پیچ و مهره های شرکت نفتی معروفند.

استاد بولت در واقع یک مفتول رزوه شده یا همان پیچ متری می باشد که در سایزهای مختلف بنا به تقاضای کارفرمایان محترم بریده می شود و از لحاظ نوع رزوه به دو نوع میلیمتر و اینچی تقسیم می شوند که نوع اینچی آن از کاربرد فراوانی برخوردار است.

مفتول های مورد استفاده در استاد بولت ها شامل مفتول MO40، CK45، استیل ، استیل نسوز و … می باشد.

موارد زیر برای اطلاعات بیشتر مشتریان و همکاران گرامی از استاندارد  استاد بولت ها تهیه شده است

استاندارد DIN : 

DIN 835 / DIN 938 / DIN 939 / DIN 940 / DIN 975 / DIN  ۹۷۶  / …  

استاندارد NMG : 

NMG150 / NMG 151 / NMG 154 / NMG 155 / … 

استاندارد ASTM : 

A 193 / A 320

پیچ و مهره شرکت نفتی

پیچ و مهره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *